loader
Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv
Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv
Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv
Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv
Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv
  • Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv
  • Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv
  • Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv
  • Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv
  • Garaj/Yenilenmiş Ürünler Uhd-4k-tv

UHD-4K TV

Samsung Garaj Ürünleri

HDR Premium ile HDR içeriği izlerken TV ekranınızın en parlak kısımlarında gizlenmiş, daha önce görülmeyen detayların tadını çıkarabilirsiniz. Tiyatro gibi, gerçek HDR deneyimi artık oturma odanızda.

Full HD TV çözünürlüğünün 4 kat fazlasıyla canlı detayları kaçırmayın. Gerçeğe yakın renk ve parlaklık sayesinde izlediğiniz her şey daha iyi görünecek.

*Burada verilen tüm özellikler ve açıklamalar ürünün gerçek özelliklerinden ve açıklamalardan farklı olabilir.Yenilenmiş garaj ürünlerinde ürün ve stok bilgisi için lütfen en yakın showroom mağazalarımızı ziyaret ediniz.

Sosyal Medya!

Elektronik ve Beyaz Eşya ürünlerinde EFS Elektronik tarafından sevkiyat yapılmaktadır. Ürün gönderimi İstanbul'un *belirli bölgelerini kapsamaktadır.

Kargo ile sevkiyat yapılmamaktadır. Müşterinin yazılı/imzalı olarak sorumluluğu alması halinde kargo gönderimi yapılabilir, ancak oluşabilecek hasardan EFS Elektronik sorumluluk kabul etmez.

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişten teslimata kadar tüm aşamalarını "Canlı Destek" bölümünden takip edebilir veya 0216 520 10 00 nolu telefondan EFS ELektronik Müşteri Hizmetleri Servisimizden bilgi alabilirsiniz.

Garaj ürünleri, yenilenmiş ürün (Referbished Products) kapsamında, onarımı yapılmış, teknik tüm testlerden başarıyla geçmiş ürünlerdir.

Kutusu hasarlı, çerçevesi çizik, elektronik kart arızalı vb. ürünlerin orjinal parçalar ile yenilenerek/onarılarak "EFS ELEKTRONİK GARANTİSİ" kapsamında son kullanıcıya sunulmaktadır. *Özel koşullar hariç.

Satışı yapılan tüm ürünler Orjinal ürünler olup, Türkiye'deki garaj mağazası olarak EFS ELEKTRONİK tarafından satışa sunulmaktadır.

Ürün detayları, içerikler hakkında Üretici web adresinden detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz.

EFS Elektronik tarafından satışı yapılan tüm ürünler; Garantili ve garanti dışı olarak iki farklı şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. 1 Yıllık EFS Elektronik Garantisi sadece İstanbul bölgesi için geçerlidir.

EFS Elektronik Garantisi; Anadolu yakasından Pendik bölgesine kadar geçerlidir. Şile yolu başlangıcı ve Adalar bölgesine garantili ürün satışı yapılmamaktadır. Avrupa yakasından; Bakırköy-Sarıyer sonrası ile İstanbul dışı Garanti bölgesi dışında kalmaktadır. Bu yerlere sevkiyat yapılmamaktadır. *Garanti hizmetinden Efs Elektronik Servis/Depo bölümüne ulaştırarak yararlanılmaktadır.

Garanti süreleri ve koşulları ile ilgili asagıda yer alan bilgiler kılavuz özelliği taşımakta olup, değişiklik gösterebilir.

Garanti süresi ürünün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar. Garanti uygulaması sırasında değiştirilen ürünün garanti süresi, satın alınan ürünün kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Tüketicinin ürünü kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı içerisinde değerlendirilmez.

Servis noktalarımıza onarım amaçlı girişi olan ürünlerin azami tamir süresi 20 iş günüdür.

Garaj ürününüzle ilgili teknik yardım almak için web sayfamızdaki “Destek” Bölümünden bildirim yapabilir, Servis merkezlerimizi ziyaret edebilir, ya da Müşteri Hizmetleri merkezimiz ile temasa geçebilirsiniz (0216) 520 10 00.

Satın almış olduğunuz ürünün fatura bilgileri ile model ve seri numarasını belirterek daha kısa sürede yardım alabilirsiniz.