loader

BLOG

EFS GARAJ ÜRÜNLERİ

EFS ELEKTRONİK, Samsung Garaj ürünleri (Yenilenmiş Ürünler) hakkında güncel bilgiler, kampanyalar, indirimli ürünler, TV Blog listesi, Samsung Beyazeşya, Mobil ve TV hakkında çok daha fazla bilgi alabileceğiniz güncel BLOG sayfası.

Samsung yenilenmiş ürünler

SAMSUNG
YENİLENMİŞ ÜRÜNLER

Yenilenmiş ürünler (Refurbished Product) Samsung orjinal ürünleri olup, çevçevesi, ekranı, pili, gövdesi mini hasar almış cihazların orjinal ürünler ve parçalar ile onarımı yapılıp Efs Elektronik garantisi altında tekrar satışa sunulmaktadır.

Kargolama ve sevkiyat

SEVKİYAT VE
TESLİM

Tüm ürünler magaza teslimi ve Efs Elektronik kendi bünyesindeki sevkiyat ekibi tarafından yapılmaktadır. Tüm ürünler özel olarak hazırlanıp, son kullanıcıya hazır halde sevkiyatı ve teslimi yapılır. Sevkiyat ve teslim işlemleri sadece İstanbul bölgesini kapsamaktadır.

ek garanti ve yenileme

EK GARANTİ VE
YENİLEME

Efs Elektronik "Garanti+" adında geliştirdiği garanti kapsamı ile, satın alınmış ve alınacak olan ürünlerin 1,2 yıl ek garanti kapsamına almaktadır. Efs Elektronik garantisi ile eskiye dönük cihazların kontrol edildikten sonra uzatılmış garanti hakları mevcuttur.

orjinal yedek parça ve onarım

ORJİNAL YEDEK PARÇA
VE ONARIM

Yenilenmiş garaj ürünleri Samsung orjinal ürünleridir. Tüm onarım ve yedek parçalarında samsung ürün güvencesinde olup, oluşabilecek tüm arıza durumlarında onarımı mümkün olmayan parçaların orjinal yeni parçalar ile giderilmektedir.

image description

ONARIM
SÜREÇLERİ

Efs elektronik, tüm ürün gruplarının yedek parçalarının temin edilmesinden sonra onarım ve teslimat süresi 15 iş gününü aşmamaktadır. Onarımı yapılan cihaz ve ürün gruplarının teslimatı, kurulumu Efs Elektronik tarafından yapılmaktadır.

beyaz eşya ve elektronik ürünler

ÜRÜN VE STOK
DURUMLARI

Efs Elektronik Çamlıca ve Taşdelen magazalarında ürün model ve stok durumu anlık olarak değişim göstermektedir. Ürün bilgisi ve stok durumlarını öğrenmek için lütfen showroom magazalarımızdan bilgi alınız.